займ срочно

Artykuły

TWIN SPIN – Zasady gry

Video slot Twin Spin to tradycyjnie zaprojektowany slot video w stylu retro powstały na podstawie najnowszej technologii gier hazardowych firmy Netent, który oferuje 243 możliwości na wygraną, symbole Wild oraz ekscytującą opcję podwojenia.

 

SZCZEGÓŁY GRYTwin Spin2

 • Wypłata: Teoretyczna wypłata w video slocie Twin Spin to 96.6%
 • Rodzaj gry hazardowej: Slot Video
 • Struktura slotu: 5 bębnów, 3 rzędy oraz 243 możliwości na wygraną
 • Opcje gry: 243 sposoby na wygraną, podwojenie, symbole Wild
 

SAMOUCZEK

Twin Spin to video slot zbudowany z 5 osobnych bębnów z 3 rzędami oraz, w miejscu zwykłych linii zakładowych, 243 sposobami na wygraną (tzw. winways). Zarówno poziom zakładu jak i wartość monety można zmieniać, a „winways” powstają po zdobyciu tych samych symboli na sąsiadujących bębnach maksymalnie od lewej do prawej strony. Poza tym, slot 243 Sposoby na Wygraną posiada nowatorską opcję podwojenia oraz symbole wild.
 

243 SPOSOBY NA WYGRANĄ

W miejsce tradycyjnych linii płatniczych, Twin Spin posiada 243 Sposobów na Wygraną (9 x 9 x 3). Sposoby na Wygraną powstają dzięki co najmniej 3 takim samym symbolom na sąsiadujących bębnach maksymalnie od lewej strony do prawej.
  

OPCJA PODWOJENIA

Twin Spin Opcja Podwojenia

Opcja Podwojenia w slocie Twin Spin oznacza, że podczas każdej gry symbole w rzędach na co najmniej 2 sąsiadujących bębnach (losowo wybranych) są podwajane oraz synchronizowane. W trakcie każdego kręcenia te dwa identyczne bębny mogą rozszerzyć się do 3, 4 a nawet 5 takich samych oraz zsynchronizowanych bębnów.  
 

SYMBOLE WILD

Symbole Jokera, które zastępują wszelkie inne symbole tworząc WinWays mogą pojawić na bębnie 2, 3, 4 oraz 5.
 

LICZBA ZAKŁADÓW

Slot Twin Spin oferuje 10 poziomów gry – od 1 do 10, gdzie 1 = 25 monet, a 10 = 250 monet. Video slot obsługuje 5 różnych wartości monet od € 0,01 do € 0,50.
Poziom zakładu to liczba monet wykorzystywanych do każdej gry. Wartość monet to kwota odpowiadająca wartości jednej monety. Dlatego poziom zakładu (liczba monet) zostanie pomnożony przez wartość monet, aby uzyskać całkowitą kwotę zakładu dla każdej gry.
Wartości monet, które można wybrać w Twin Spin to: € 0.01, € 0.02, € 0.05, € 0. 10, € 0.20 oraz € 0,50.
Gdy pomnożysz poziom zakładu przez liczbę monet oraz wartość monet, możesz obliczyć minimalny oraz maksymalny zakład w slocie video Twin Spin.
 
Minimalny zakład: poziom zakładu 1 = 25 monet x wartość monet € 0,01 = € 0,25
Maksymalny zakład: poziom zakładu 10 = 250 monet x wartość monet € 0,50 = € 125

TABELA WYGRANYCH

Dzięki tabeli wygranych masz możliwość sprawdzenia kiedy można coś wygrać oraz jakie symbole reprezentują liczbę wygranych monet. JakTwin Spin Tabela Wypłat wspomniano wcześniej, WinWays zawsze powstają na podstawie co najmniej 3 takich samych symboli na sąsiadujących bębnach maksymalnie od lewej strony do prawej. Tabelę wygranych można sprawdzić po wciśnięciu przycisku „i” (informacja). Przycisk ten znajduje się w dolnym lewym rogu ekranu. Wypłacone zostaną wyłącznie najwyższe wygrane. Jeśli zdobędziesz również inne wygrane, zostaną one dodane do puli.
 
 

USTAWIENIA GRY

Podobnie jak w przypadku innych slotów firmy Netent, Twin Spin posiada szereg ustawień gry, które można dostosować do własnych potrzeb. Mowa tu o 4 ikonach w lewym dolnym rogu ekranu. Znajduje się tam opcja wyłączenia oraz włączenia dźwięku, opcja sprawdzenia zasad gry oraz opcja uruchomienia funkcji automatycznej gry, dzięki której nie będziesz musiał wciskać przycisku „kręć” za każdym razem. Po wciśnięciu klucza, pojawią się dodatkowe ustawienia, tj.:
 • Szybka gra: aby włączyć oraz wyłączyć tryb szybkiej gry
 • Ekran powitalny: aby włączyć oraz wyłączyć animację powitalną
 • Animacje: aby włączyć lub wyłączyć animacje
 • Efekty dźwiękowe: aby włączyć lub wyłączyć efekty dźwiękowe z gry
 • Dźwięk z tła: aby włączyć lub wyłączyć dźwięki z otoczenia
 • Jakość graficzna: aby dostosować jakość grafiki do słabego połączenia internetowego
 • Kombinacje klawiszy: aby aktywować klawisz spacji do kręcenia bębnów
 • Historia gry (dostępna wyłącznie w przypadku gry na prawdziwe pieniądze)
 

INSTRUKCJA OBSŁUGI

Slot Twin Spin posiada te same przyciski kontrolne jak w przypadku wszystkich innych slotów video firmy Netent. Istnieje szereg przycisków służących do obsługi slotu.
ŚRODKOWY OKRĄGŁY PRZYCISK: środkowy okrągły przycisk aktywuje kręcenie dla wybranej wartości monet oraz poziomu zakładu.
POZIOM ZAKŁADU: poziom zakładu określa poziom zakładów (liczbę monet postawionych na grę).
AUTOGRA: Przycisk aktywuje funkcję automatycznej gry.
MAKS. ZAKŁAD: Ten przycisk pozwala na automatyczne wybranie najwyższego poziomu wybranej wartości monet.
WARTOŚĆ MONET: Pozwala na ustawienie wartości monet. 
Previous ArticleNext Article