Betsson, Promocje

Tygodniowy cashback w ofercie Betsson

Mistrzostwa kasyna

Czasem wystarczy nacisnąć jeden przycisk, by sprawić sobie sporo przyjemności. Tak jest właśnie z promocją Betsson. Potrwa ona przez kilka kolejnych dni. Tygodniowy cashback to szansa na odzyskanie 10% zainwestowanych środków w kasynie na żywo. W ten sposób będziecie w stanie odbić sobie nieudane podejście do rozrywki, a takie przecież też się czasem trafiają…

Tygodniowy cashback trwać będzie od 26.06 do 3.07. W tym czasie odzyskacie 10% zainwestowanej kwoty do łącznie 800 PLN. To druga część tej promocji Betsson, w pierwszej wywalczyć można było drugie tyle. Wszystko to dzięki prostym zapisom. Należy najpierw wcisnąć przycisk “Zaczynamy”, co automatycznie zarejestruje twoje konto do dalszej zabawy.

Następnie po przejściu do Kasyna na żywo możesz wybrać dowolnie interesującą cię pozycję. Odzyskane środki będziecie mogli rozdysponować już według uznania. Ile wydacie minimum, by liczyć na cashback? Będzie to 40 PLN, co pozwoli na poziom zwrotu w skali 4 PLN. Naturalnie, im większe kwoty wejdą w grę, tym więcej wróci do was.


Previous ArticleNext Article