Betsafe, Promocje

Urodziny kasyna i świętowanie? Tak, w Betsafe

Urodziny kasyna

Dziś kończy się wyścig darmowych spinów Play N' Go. Jeśli zatem urodziny kasyna Betsafe nadal są ci obce, zdecydowanie musisz to zmienić. Łącznie możesz tu zgarnąć 200 zakręceń, aczkolwiek czas jest szalenie ograniczony. Jeśli jednak nie lubisz grać na ostatnią chwilę i wolałbyś dołączyć do przedsięwzięcie zaraz na jego początku – nic straconego, już jutro rozpocznie się finałowy etap zagadnienia. Będzie się działo!

Betsafe w istocie wciąż wydaje darmowe zakręcenia na Wild Falls. Aby otrzymać 25 sztuk, wystarczy obrócić co najmniej 400 razy w wideo slotach właśnie od tego dewelopera. Oferta ważna jest wszak jedynie dziś do północy, po czym zostanie wyciszona i zamieniona. Urodziny kasyna o którym mowa oferują znacznie więcej, a jeden dodatek nikogo by przecież nie zadowolił, prawda?

Akcja, która wystartuje jutro jest wielką niespodzianką. Jak pisze nam Betsafe, to gracz będzie wybierał dodatek, o który zawalczy. Mogą to być premie różnego rodzaju i nie ma sensu na tym etapie zgadywać, co czeka na was dokładnie. Po prostu zapraszamy na witrynę, gdzie znajdziecie dodatkowo regulamin oraz wszelkie warunki i zasady, jakie należałoby do niego dopisać.

Warto mieć na uwadze, że Betsafe dodatkowo organizuje codzienne zrzuty, gdzie pula nagród szacowana jest na poziomie… 120 000 złotych!


Previous Article