1xSlot, Promocje

Ustrzel ten Słodki Slot w 1xSlot

Słodki slot

Wciąż trwa pierwszy z trzech etapów wielkiego turnieju kasyna 1xSlot. Ustrzel ten Słodki Slot i wywalcz dla siebie wielką premię gotówkową. Zgarnij najwyższy mnożnik pojedynczej wygranej przy grze za co najmniej 1€ i pokonaj swoich rywali. Marka wyznaczyła do tego celu bardzo ciekawe automaty, w tym Chilli Hot (zdjęcie) czy The Hive. Włącz się zatem do gry i przed 19. lipca sięgnij po swoją pierwszą potężną wygraną. Warto się starać!

Kampania “Ustrzel ten Słodki Slot” to naprawdę wyjątkowe wydarzenie, podzielone na trzy etapy. W każdym z nich nagradza się stu najlepszych użytkowników, aczkolwiek reguły gry będą się tu zmieniać. Póki co skupmy się na samych mnożnikach wygranych. Pula nagród wynosi tu bagatela 45 000€, dzięki czemu mówimy o naprawdę pokaźnej wartości. Drugi etap wystartuje 19 lipca, z kolei ten ostatni – 26 lipca. W tym czasie możecie śmiało rywalizować o swój sukces.

Dzika dolina

Na witrynie znajdziecie pełen spis nagród, które dopisane są do wydarzenia. Gry, które biorą z kolei udział w promocji to The Hive Super Sweets Take the Bank Monster Pop Chilli Pop Gold Canyon Sugar Pop 2: Double Dipped Back to Venus Gemmed. Jeśli ich nie znacie, możecie oczywiście włączyć tryb demo, który niejako pozwoli całkowicie darmowo testować wszelkie rozwiązania, mechanizmy czy tryby Wild lub Scatter zaimplementowane do systemu.

Promocja otwarta jest dla wszystkich graczy 1xSlot i właśnie do tego kasyna was zapraszamy. Nie traćcie czasu, aczkolwiek warto odnotować już teraz, że nawet jeden obrót może wam zapewnić sukces. Kto bowiem wie, jaki przelicznik wypadnie wam przy wygranej…


Previous ArticleNext Article