Betsson, Promocje

Wakacyjna promocja Betsson

oferta tygodnia

Betsson od poniedziałku do czwartku organizuje akcje, na podstawie których zyskacie darmowe spiny, powiększenie wpłat i znacznie więcej. Wakacyjna promocja od tego kasyna będzie zatem idealnym początkiem przy kolekcjonowaniu wielkich środków finansowych. Być może właśnie dzięki nim uda się wam rozbić bank i wygrać jednego z jackpotów?

Na ten wtorek Betsson przewidział akcję powiązaną z free spinami. Jeśli chcecie otrzymać 10 sztuk do wykręcenia na Mega Fortune Dreams, wystarczy dokonać obrotu co najmniej 40 złotych w wideo slotach od NetEnt z jackpotem. To jedyny warunek, który należy spełnić. Na środę z kolei opracowano powiększenie wpłaty o 50%, a na czwartek doładowanie gotówkowe na poziomie 20 złotych.

Akcja jest odnawialna i wygląda na to, że również w przyszłym tygodniu będziecie mogli liczyć na takie doładowania. Pamiętajcie jednak, że wszystkie przedsięwzięcia zaczynają się o północy i kończą dokładnie o 23:59. Każdy zarejestrowany użytkownik ma prawo skorzystać z każdej z tych czterech ofert.


Previous ArticleNext Article