Betclic, Promocje

Weekend promocji od kasyna Betclic

Weekend promocji

Weekend promocji od Betclic to kontynuacja słynnego już kalendarza bonusów. Akcja ta jest odnawiana każdego tygodnia, dzięki czemu możecie liczyć na coraz to więcej premii, które spływać będą na wasze konta. Dziś i jutro czekają następujące bonusy: cashback we wskazanych wideo slotach oraz doładowanie gotówkowe na grę w Guns N' Roses.

Na piątek przewidziano zwrot gotówki na poziomie 5% nawet do 200 złotych, jeśli tylko zdecydujecie się na grę w Arcader, Serengeti Diamonds, Vikings go Wild lub Razortooth. Biorąc po uwagę, że nie zawsze uda się wygrywać, to taki cashback będzie ciekawym uzupełnieniem codziennej oferty. W sobotę z kolei otrzymacie o 50% większą wpłatę do 40 złotych, które wykorzystać będzie można w przedstawionym powyżej slocie rockowym.

To dwa uzupełnienia i dodatki, które aktywne są przez 24 godziny. Dokładnie o północy przedsięwzięcia się kończą, a wy możecie automatycznie przejść do kolejnych premii (z wyłączeniem niedzieli). Czy warto? Na pewno! Jackpoty na Betclic na początku tego tygodnia przekroczyły 50 milionów złotych, co tylko pokazuje, jak ogromne zainteresowanie ich wideo slotami przejawiają gracz z całego świata.


Previous ArticleNext Article