Betsson, Promocje

Weekendowe profity od Betsson?

System VIP

Więcej niż szczęście? Tak swoją promocję opisuje Betsson. Jest to całotygodniowy i odnawialny bonus, z którego skorzystać może każdy zarejestrowany użytkownik tej marki. Jeśli zatem wciąż zastanawiasz się nad tym, jak spędzić najbliższe dwa dni, mamy dla ciebie rozwiązanie. Weekendowe profity dostępne są już teraz, zatem nie czekaj, dołącz do zmagań!

Jeśli przez najbliższe dwa dni obrócisz na stronie Betsson co najmniej 200 złotych, otrzymasz od kasyna 100 darmowych zakręceń do rozdysponowania w wideo slocie Mirror Mirror. Jest to nowa gra z serii Fairytale Legends, po którą warto sięgnąć już przy pierwszej okazji. Weekendowe profity będą naturalnie odnawialne i jeśli nie planujesz swojej gry, możesz z nich skorzystać także następnego tygodnia.

Od poniedziałku tymczasem ruszają kolejne bonusy, w formie doładowań gotówkowych oraz zestawów free spinów. Zachęcamy wszystkich aktywnych graczy. Ci z was, którzy nie chcą jednak odbiegać myślami tak daleko powinni spróbować bonusów od Betsafe, PlayAmo, LSbet czy EnergyCasino o których nie pisaliśmy w tym tygodniu, a którzy znaleźli się w rankingu naszej strony w pierwszej dziesiątce.

Udanego weekendu!


Previous ArticleNext Article