Promocje, ZigZag777

Weekendowy Reload specjalnie od ZigZag777

Weekendowy reload to nic innego jak specjalne doładowanie gotówkowe. Sięgnąć po nie może każdy zarejestrowany gracz kasyna ZigZag777, Jeśli zatem dokonujecie w sobotę lub niedzielę odpowiedniego depozytu, spodziewajcie się powiększenia tej kwoty aż o 40%. Z działań tego typu można korzystać zawsze co tydzień, stąd też macie gwarancję stale odnawialnych środków na rywalizację z operatorem i innymi graczami.

Akcja przewidziana jest wyłącznie na dwa wskazane dni, zatem wpłaty dokonywać można od 00:01 w sobotę do 23:59 w niedzielę. Gotówka zostanie wypłacona natychmiastowo i nie trzeba się po nią dodatkowo zgłaszać. Maksymalna kwota o jaką ubiegać się może gracz to pięćset złotych i jest to nieprzekraczalna wartość. Weekendowy reload brzmi dobrze? Dla nas jak najbardziej.

Oczywiście środki zdobyte w ten sposób muszą zostać odpowiednio obrócone, w tym przypadku 40-krotnie. O pozostałych warunkach przeczytać można na witrynie ZigZag777. Znajdziecie tam także odnośniki do kolejnych promocji, w tym do programu lojalnościowego oraz cotygodniowego cashbacku.


Previous ArticleNext Article