Betsafe, Promocje

Wielkanocna promocja i polowanie na pisanki

Letni Festiwal

Betsafe ma dla was prawdziwe polowanie. Ukryto około miliona nagród. Wielkanocna promocja będzie zatem dość aktywna. Poszukiwania warto rozpocząć w jednej z trzech gier: Gonzo's Quest, Starburst oraz Blood Suckers II. Szczegóły promocji są ściśle chronione, dlatego wyzwanie opierać się będzie przede wszystkim na rywalizacji w ciemno. Zaintrygowani?

Ta konkretna Wielkanocna Promocja dotyczy wszystkich graczy Betsafe. Potrwa nie tylko przez najbliższe dni, ale aż do końca kwietnia. W tym czasie sugerujemy systematycznie spinować w trzech wymienionych już grach. Każdy spin może zagwarantować wygraną. Nie wiemy z jaką częstotliwością przyznawane są premie, jedynie w zapisach regulaminowych czytamy, że będą to darmowe spiny oraz pisanki z nagrodami.

Co rozumiemy przez pisanki? W zależności od poziomu (maksymalny – Gold) mogą to być Samsung Galaxy S7 32GB, Apple iPhone 6s 32GB, iPad Air 2 128GB – WIFI. Na najniższym levelu będą to z kolei Słuchawki Beats by Dre Solo 3, Inteligentny zegarek do biegania Garmin Forerunner 235. Pełna lista dostępna jest na stronie Betsafe.

Weźcie udział w zabawie już teraz!


Previous ArticleNext Article