Promocje, Unibet

Wielkie wygrane kasynowe Unibet

Wielkie wygrane

Wielkie wygrane to zestaw turniejów i zmagań od Unibet, za sprawą których aż do początku grudnia możecie liczyć na naprawdę spore pieniądze w akcji. Zresztą, pula końcowa szacowana jest tu na 1 250 000 złotych, mówimy zatem o potężnych możliwościach, które mogą trafić w wasze ręce. Jedyne co musicie zrobić, to przystąpić do jednej z zaproponowanych serii. Wystarczy zresztą dodać, że nasza pierwsza propozycja to już 125 tysięcy!

Do 24-go listopada musicie zagrać za prawdziwe pieniądze w jednym z dostępnych wideo slotów. Nagrodzonych zostanie 50 najlepszych graczy, którzy uzyskają najwyższy łączny obrót. Aktywność zatem mocno tu popłaca, aczkolwiek Wielkie wygrane w tym zestawieniu to zaledwie jedna z kilku propozycji przez które możecie przejść. Wszystkie części, łącznie z wydaniem na żywo znajdziecie bezpośrednio na stronie Unibet, do czego zresztą standardowo zachęcamy.

Wyzwanie blackjacka

Na koniec czekają na was dwie propozycje z potężnymi pulami, a najlepszy gracz zgarnąć może nawet 100 000 złotych. Tak duża nagroda to rzadkość, nawet w kasynach internetowych, dlatego poznanie szczegółów będzie dla was szalenie ważne. Nie zwlekajcie, szczególnie mając na uwadze, że liczy się tu najwyższy obrót z danego okresu. Za jego sprawą możecie zapewnić sobie potężną wygraną pieniężną wobec której nikt obojętnie nie przejdzie.

Pełen regulamin do każdej z propozycji tego kasyna znajdziecie na ich stronie, dlatego też zachęcamy do zabawy i wspólnej rywalizacji.


Previous Article