займ срочно

Artykuły, Slots

Wild Water Slot – Zasady gry

Video slot Wild Water zabierze Cię do świata fal i surfingu z lat 60-tych i 70-tych kiedy to atrakcyjne kobiety i wysportowani mężczyźni zaludnili plaże popisując się swoimi umiejętnościami surfowania na falach.  

 

SZCZEGÓŁY GRYWild Water

 • Wypłata: Teoretyczna wypłata w video slocie Wild Water to 96.4%
 • Rodzaj gry hazardowej: Video Slot
 • Video Slot build: 5 bębnów, 3 rzędy oraz 20 linii zakładu
 • Elementy gry: symbole Stacked, symbole Wild, Surf’s Up Bonus, Surf Team Bonus, Darmowe Spiny , Expanding Wilds, Najwyżej płatny symbol

 

SAMOUCZEK

Wild Water to video slot zbudowany z 5 osobnych bębnów z 3 rzędami oraz 20 liniami zakładu. Zarówno poziom zakładu jak i wartość monety można zmieniać, a linie wygranej tworzą takie same symbole znajdujące się w linii zakładu oraz na sąsiadujących bębnach maksymalnie od lewej do prawej strony. Do specjalnych elementów video slotu należą symbole Stacked, symbole Wild, the Surf’s Up bonus, the Surf Team bonus, Darmowe Spiny, Expanding Wilds and najwyżej płatny symbol.

 

SYMBOLE STACKED

Wild Water Slot posiada 5 różnych symboli przedstawiających 3 surferów oraz 2 atrakcyjne kobiety, które są ułożone w stertę i stąd pojawiają się na bębnach w rzędzie 1, 2 lub 3 (pokrywając cały bęben).

 

Wild Water3SYMBOLE WILD

Symbol Wild przedstawiający rekina może pojawić się na każdym bębnie i zastępuje wszystkie inne symbole (z wyjątkiem symboli Scatter) tym samym tworząc linie płatniczą.

 

THE SURF’S UP BONUS

Po pojawieniu się 5 Symboli Stacked Surfer na wszystkich 5 bębnach w całości, aktywowanyWild Water Symbole Serfera jest Surf’s Up Bonus. Surf’s Up Bonus pomnoży zakład dwudziestokrotnie.

 

THE SURF TEAM BONUS

Jeśli pojawi się wszystkich 5 (różne) Symboli Stacked Surfer całkowicie pokrywając bębny, Surf Team Bonus pomnoży zakład dwustukrotnie.

 

DARMOWE SPINY W WILD WATER SLOT

Tryb Darmowe Spiny jest aktywowany po pojawieniu się co najmniej 3 symboli Scatter na bębnach. Po pojawieniu się 3 Scatterów, otrzymasz 15 Darmowych Spinów, jeśli 4 – 30 Darmowych Spinów, natomiast 5 symboli Scatter gwarantuje 60 Darmowych Spinów.

 

EXPANDING WILDS

Expanding Wilds możliwe są wyłącznie w trybie Darmowych Spinów (na którymkolwiek z bębnów), a gdy tylko Wild jest częścią zwycięskiej kombinacji, rozszerzy się i pokryje cały bęben, tym samym tworząc więcej linii płatniczych.

 

NAJWYŻEJ PŁATNY SYMBOL

Poza symbolem Wild i Scatter, jedynym pojedynczym symbolem w Wild Water Slot  jest atrakcyjna kobieta surfująca na fali. Ten symbol to najmocniejszy symbol, a jeśli 5 trafi na linię wygranej, otrzymasz do 20 000 monet.

 

LICZBA ZAKŁADÓW

Wild Water Slot oferuje poziomy zakładu od 1 do 10 oraz 20 linii zakładu. Video slot obsługuje 5 różnych wartości monet, tj. od € 0,01 do € 0,50.
Poziom zakładu to liczba monet przeznaczonych na każdą linię. Wartość monety to kwota jaką dana moneta reprezentuje. Poziom zakładu zostanie pomnożony przez linie zakładowe, a wybrana wartość monet określi całkowitą kwotę zakładu dla każdego spina.

W Wild Water dostępne są następujące wartości monet: € 0.01, € 0.02, € 0.05, € 0. 10, € 0.20 oraz € 0,50.

Po pomnożeniu poziomu zakładu z liniami zakładu oraz wartością monety, możesz obliczyć minimalna oraz maksymalne zakłady za każdy spin.

Minimalny zakład: poziom zakładu 1 x 20 linii x wartość monety € 0,01 = € 0,20
Maksymalny zakład: poziom zakładu 10 x 20 linii x wartość monety € 0,50 = € 100

 

 

TABELA WYGRANYCH

Aby dowiedzieć się kiedy możesz wygrać oraz które symbole reprezentują wygraną liczbę Wild Water Tabela Wypłatmonet po utworzeniu linii zakładu, sprawdź tabelę wygranych. Jak wspomnieliśmy wcześniej, linia wygranej powstaje poprzez pojawienie się co najmniej 3 takich samych symboli na linii zakładu oraz na sąsiadujących bębnach maksymalnie od lewej do prawej strony. Aby aktywować tabelę wygranych, wciśnij przycisk „Tabela Wygranych”. Przycisk ten można znaleźć w dolnym lewym rogu ekranu. Wypłacone zostaną tylko najwyższe wygrane z linii wygranej. Jeśli więcej niż jedna linia zakładu tworzy wygraną, wygrane zostaną zsumowane.

 

USTAWIENIA GRY

Podobnie jak w przypadku innych video slotów firmy Netent, Wild Water posiada szereg ustawień gry, które można dostosować do własnych potrzeb. Mowa tu o 4 ikonach w dolnym lewym rogu ekranu. Można włączyć lub wyłączyć dźwięk, otworzyć zasady gry oraz aktywować funkcję automatycznej gry, dzięki której nie będziesz musiał wciskać przycisku kręć za każdym razem. Po kliknięciu przycisku klucza, otworzą się dodatkowe ustawienia, tj.:

 • Szybki Spin; aby włączyć lub wyłączyć tryb szybkiej gry
 • Ekran powitalny; aby włączyć lub wyłączyć ekran powitalny
 • Animacje: aby włączyć lub wyłączyć animacje
 • Efekty dźwiękowe; aby włączyć lub wyłączyć efekty dźwiękowe z gry
 • Dźwięk tła; aby włączyć lub wyłączyć efekty dźwiękowe z otoczenia
 • Jakość graficzna; aby ustawić jakość grafiki na poziomie wysoka, średnia, niska
 • Skróty klawiszowe; aby aktywować klawisz spacji jako klawisz kręcenia bębnami
 • Historia gry (dostępna wyłącznie podczas gry na prawdziwe pieniądze)

 

INSTRUKCJA OBSŁUGI

Wild Water Slot posiada te same przyciski kontrolne, co wszystkie inne video sloty firmy Netent. Slot ma szereg przycisków służących do jego obsługi.

ŚRODKOWY OKRĄGŁY PRZYCISK: środkowy okrągły przycisk rozpoczyna spin na podstawie wybranej wartości monet oraz poziomu zakładu.
POZIOM ZAKŁADU: poziom zakładu ustala poziom zakładów (liczbę monet postawionych na spin).
AUTOGRA: Przycisk autogra aktywuje funkcję automatycznej gry.
MAKS. ZAKŁAD: Przycisk ten pozwala na automatyczny wybór najwyższego poziomu  wybranej wartości monet.
WARTOŚĆ MONET: Pozwala na ustawienie wartość monet.

Previous ArticleNext Article