Betsson, Promocje

Wiosenna Mieszanka od Betsson znowu w grze

Wiosenna Mieszanka

Wiosenna Mieszanka od Betsson to naturalna kontynuacja promocji kalendarzowej. Na jej podstawie otrzymacie każdego dnia innego rodzaju profity, które przewidziano na okres od poniedziałku do niedzieli. Gdy tylko akcja wygaśnie, jest od razu reaktywowana. Dlatego też nie musicie się martwić, spóźnienie nie boli aż tak, w końcu wszystko będzie można nadrobić.

Promocja zbudowana jest tak, że rozpoczyna się o północy i kończy o 23:59 tego samego dnia. Wiosenna Mieszanka zapewnić może od darmowych spinów po doładowania gotówkowe na wybrane produkty. Gracz sam decyduje z którego przedsięwzięcia skorzystać, aczkolwiek nic nie stoi na przeszkodzie, by sięgnąć po wszystkie kolejne. Betsson w tej materii na narzuca dodatkowych ograniczeń.

Przykładowo na wtorek przewidziano działanie, które wymaga od gracza, by ten wpłacił co najmniej 40 złotych, co zapewni mu odbiór 25 darmowych spinów w grze Asgardian Stones, następnego dnia uzyskacie podobną premię na urządzeniach mobilnych, a to jeszcze nie koniec. Polecamy sprawdzić ofertę Betsson i być na bieżąco.


Previous ArticleNext Article