Cadoola, Promocje

Wiosenne wygrane w Cadooli

Wiosenne wygrane

Wciąż trwa wyjątkowy turniej kasyna Cadoola. Marka organizuje wiosenne wygrane, w których wydanych zostanie 30,000€ w nagrodach pieniężnych. Jeśli chcesz dołączyć do walki o część z tej puli, musisz zacząć kręcić przy wybranych wideo slotach. Każdy z nich pochodzi od Booongo, słynnego dewelopera, który odpowiada za część wdrożonych na witrynie propozycji.

Wiosenne wygrane to prosty turniej, którego celem będzie rozegranie co najmniej 100 rund w opisanych automatach. Pojedyncza runda musi być warta nie mniej niż 0,50€. Każdy wygrany spin będzie wam gwarantował punkty do rankingu generalnego. Im zatem więcej wygracie do 24-go marca, tym lepiej dla was. A zgarnąć można naprawdę wiele.

Za pierwsze miejsce przysługiwać wam będzie 2,000€. Za drugie i trzecie jest to odpowiednio 1,500€ oraz 1,250€. Grać z kolei musicie przy takich grach jak God's Temple, Viking's Gods Gold, Book of Sun czy Olympian Gods. Pełna lista propozycji Cadooli dostępna jest na ich stronie, gdzie znajdziecie także pozostałe wytyczne, które obowiązują śmiałków.

Wyniki możesz śledzić bezpośrednio u operatora. Zanim jednak dołączysz do zmagań, zapoznaj się z regulaminem. Te warunki i zasady są dla was dostępne już w tej chwili.


Previous Article