1xSlot, Promocje

Władcy fortuny w turnieju Evoplay

Władcy fortuny

Władcy fortuny to wytwór evoplay. Właśnie ta marka wspólnie z 1xSlot zaprezentuje wam turniej, za sprawą którego nagrodzonych zostanie 20 najlepszych graczy z czterech kolejnych etapów rywalizacji. Łączna pula nagród to 1 250€. Jeśli chcecie dowiedzieć się, jak sięgnąć po te środki, zostańcie z nami i zapoznajcie się z dalszą treścią wiadomości. Czeka na was świetne i wciągające wyzwanie!

Zawody rozłożone są na cztery etapy. Odbywać się będą w dniach 2-5, 9-12, 16-19 i 24-26 maja. W tym czasie celem graczy będzie zdobywanie punktów we wskazanych wideo slotach. Władcy fortuny nakierowane są na takie gry jak Vegas Nights, Talismans of Fortune i Fruit Burst. Wszystkie trzy pochodzą od studia evoplay i są dla was dostępne w ofercie 1xSlot już w tej chwili.

Za każde wygrane 1€ otrzymywać będziecie 10 punktów do zestawienia generalnego. Aby dołączyć do kasynowego rankingu musicie rozegrać co najmniej 50 rund. Na stronie znajdziecie pełen regulamin, ale też obecny ranking i rozpiskę wszelkich dodanych tu nagród. Za pierwsze miejsce przysługiwać wam będzie 450€ w gotówce.


Previous ArticleNext Article