LSbet, Promocje

Wojna automatów z LSbet

Wojna automatów

Kasyno internetowe LSbet informuje, że zainteresowanie ich poprzednim turniejem było naprawdę ogromne. Z tej właśnie okazji powstały kolejne zawody. Wojna automatów, bo o niej tu mowa, skierowana jest do wszystkich zarejestrowanych graczy marki, którzy chcieliby się sprawdzić przy wskazanych automatach do gry. Tym razem pod lupę wzięto wideo sloty od Play N' Go, czyli znanego studia deweloperskiego, odpowiedzialnego m.in. za Troll Hunters oraz jego kontynuację.

Wojna automatów to turniej do puli którego dodano aż 3 000€ w gotówce. Środki te zostaną podzielone na 20 najlepszych graczy z rankingu. Aby znaleźć się w tej elitarnej grupie, musicie grać we wskazane wideo sloty Play N' Go przy stawce min. na 0,20€. Dopiero wówczas zostaniecie wliczeni do zagadnienia i będziecie mogli podjąć rękawicę rzuconą przez innych. Warto próbować z dwóch powodów. Po pierwsze już jeden obrót może się okazać szczęśliwy, po drugie za pierwsze miejsce przysługuje aż 1 000€.

Promocja blackjack

Aby piąć się w tabeli, konieczny jest najwyższy wynik z pojedynczego zakręcenia o wartości nie niższej (ale może być znacznie wyższa) niż 0,20€. Oznacza to przykładowo, że jeśli postawicie 1€ i wygracie 5€ – otrzymacie pięć punktów. Punkty się nie kumulują, dlatego też ten jeden wspomniany obrót może się okazać wyjątkowo szczęśliwy i korzystny. Gry brane pod uwagę przy wydarzeniu to Troll Hunters 2, Rally 4 Riches, Twisted Sister, Riche Wilde and the Shield of Athena, Ring of Odin lub Charlie Chance in Hell to Pay.

To pełna lista gier i każda z nich pochodzi od Play N' Go. LSbet postawiło zatem poprzeczkę wysoko, szczególnie, że mówimy tu o hitach wartych uwagi i które testowało tysiące osób. Na stronie operatora znajdziecie rozpiskę nagród, ale też warunki i zasady, które dopisano do zagadnienia. Dzięki temu szybciej zrozumiecie reguły i przystąpicie do aktywności. Turniej trwa do 30-go czerwca tego roku.


Previous Article