займ срочно

Artykuły, Slots, Uncategorized

Wonky Wabbits – Zasady Gry

Wonky Wabbits

Video slot Wonky Wabbits to opowieść o grupie zwariowanych królików żyjących w warzywnym ogrodzie. Po pojawieniu się symbolu Wild, króliki zakopują się pod bębny, aby następnie wskoczyć na symbol zmieniając go w symbol Wild.

SZCZEGÓŁY GRY
Wonky Wabbits Wygrana

Wypłata: Teoretyczna wypłata w Wonky Wabbits to 96,50%
Rodzaj gry hazardowej: Video Slot
Struktura Video Slotu: 5 bębnów, 3 rzędy oraz 15 linii płatniczych
Opcje: Both Ways Win, symbol Wild, Stacked Wilds, Wild Duplication
 

SAMOUCZEK

Video slot Wonky Wabbits zbudowany jest z 5 osobnych bębnów, 3 rzędów oraz 15 linii zakładu. Zarówno poziom zakładu jak i wartość monety można zmieniać, a zwycięskie linie zakładu powstają dzięki takim samym symbolom na linii zakładu i sąsiadujących bębnach maksymalnie od lewej do prawej strony, oraz w przypadku opcji Both Ways Win, maksymalnie od prawej do lewej strony. Poza wspomnianą opcją, video slot oferuje symbole Wild, Stacked Wild oraz Wild Duplication [Powielenie Wild].
 

BOTH WAYS WIN

W video slocie Wonky Wabbits zwycięskie linie zakładu powstają na podstawie co najmniej 3 takich samym symboli na linii zakładu i sąsiadujących bębnach maksymalnie od lewej do prawej strony oraz w przypadku opcji Both Ways Win – maksymalnie od prawej do lewej. Oznacza to, że pomimo że video slot posiada 15 stałych linii płatniczych, istnieje możliwość gry przy 30 liniach. 
 

Wonky Wabbits Symbole WildSYMBOLE WILD

Symbole Wild mogą pojawić się na każdym bębnie i następnie zastąpić dany symbol tym samym tworząc zwycięskie linie zakładu.
 

SYMBOLE STACKED

Poza zwykłymi symbolami Wild, także Stacked Wilds mogą pojawić się na bębnach 2 oraz 4 i zastąpić inne symbole, zwiększając wygrane.
 

OPCJA WILD DUPLICATION [Powielenie Wild]

Opcja Wild Duplication oznacza, że po pojawieniu się symbolu Wild, ten Wild zostanie skopiowany i zastąpi symbol tworząc maksymalną wygraną. Symbole Wild mogą pojawić się na wszystkich 5 bębnach, a 2 Stacked Wild na bębnach 2 oraz 4 po skopiowaniu, bębny mogą wygenerować łącznie 14 symboli Wild (ostatni 15 symbol określający możliwą wygraną).
 

LICZBA ZAKŁADÓW

Video slot Wonky Wabbits oferuje poziom zakładu od 1 do 10 oraz łącznie 30 linii zakładu. Gwarantuje również 5 różnych wartości monet od € 0,01 do € 0,50.
Poziom zakładu do liczba monet stawianych na daną linię zakładu. Wartość monety to kwota jaką dana moneta reprezentuje. Dlatego poziom zakładu zostanie pomnożony przez linie zakładu oraz wybraną wartość monety określając w ten sposób całkowity zakład.
 
Dostępne wartości monet w Wonky Wabbits: € 0.01, € 0.02, € 0.05, € 0. 10, € 0.20 oraz € 0,50. Po pomnożeniu minimalnego lub maksymalnego poziomu zakładu przez linie zakładu oraz minimalną/maksymalną wartość monety, można obliczyć minimalny oraz maksymalny zakład dla gry.
 
Minimalny zakład: poziom zakładu 1 x 30 linii zakładu x wartość monety € 0,01 = € 0,30
Maksymalny zakład: poziom zakładu 10 x 30 linii zakładu x wartość monety € 0,50 = € 150
 

TABELA WYGRANYCHWonky Wabbits Tabela Wypłat

Aby sprawdzić kiedy można wygrać oraz które symbole reprezentują daną liczbę monet, uruchom tabelę wygranych. Jak wspomniano wcześniej, zwycięska linia zakładu powstaje dzięki co najmniej 3 takim samym symbolom na linii zakładu i sąsiadujących bębnach maksymalnie od lewej do prawej strony. Tabelę wygranych można uruchomić wciskając przycisk „i” (informacja). Przycisk ten znajduje się w dolnym lewym rogu ekranu. Wypłacone będą wyłącznie najwyższe wygrane. W przypadku wygranych na wielu liniach zakładu, zostaną one zsumowane.
 

USTAWIENIA GRY

Podobnie jak w przypadku wszystkich innych video slotów firmy Netent, Wonky Wabbits posiada szereg ustawień gry, które można dostosować do własnych potrzeb. Mowa o 4 ikonach w dolnym lewym rogu ekranu. Można wyłączyć lub włączyć dźwięk, sprawdzić zasady gry oraz aktywować funkcję auto-gry, dzięki której nie ma konieczności wciskania przycisku „kręć” za każdym razem. Po kliknięciu klucza, wyświetlą się dodatkowe ustawienia, tj.:
 
Szybka gra; włącza/wyłącza tryb szybkiej gry
Ekran powitalny; włącza/wyłącza ekran powitalny
Animacje; włącza/wyłącza animacje
Efekty dźwiękowe; włącza/wyłącza efekty dźwiękowe z gry
Dźwięk z tła; włącza/wyłącza efekty dźwiękowe z tła
Jakość graficzna; ustawia jakość grafiki na poziomie wysoki, średni lub niski
Skróty klawiszowe; nadaje klawiszowi spacji funkcje kręcenia bębnami
Historia gry (dostępna wyłącznie w przypadku gry na prawdziwe pieniądze)
 
INSTRUKCJA OBSŁUGI

Video slot Wonky Wabbits posiada te same przyciski kontrolne, co wszystkie inne video sloty Netent. Istnieje szereg przycisków służących do obsługi tego video slotu.
OKRĄGŁY ŚRODKOWY PRZYCISK: środkowy przycisk rozpoczyna spin dla wybranej wartości monety oraz poziomu zakładu.
POZIOM ZAKŁAD: poziom zakładu ustawia poziom zakładów (liczbę monet dla gry). 
AUTOGRA: przycisk auto-gry aktywuje funkcję automatycznej gry.
MAKS. ZAKŁAD: przycisk ten pozwala na automatyczny wybór najwyższego poziomu wartości monety.
WARTOŚĆ MONETY:  pozwala ustawić wartość monet.
Previous ArticleNext Article