Mr Green, Promocje

Wygraj 3000€ grając w Turniej Slotowy w kasynie Mr Green

Kasyna Promocje trzymają rękę na pulsie i informuję, że Mr Green przygotował dla swoich graczy naprawdę niesamowite wrażenia podczas weekendowego turnieju slotowego! Turniej slotowy to element akcji promocyjnej Mini One, a pula nagród w tej zabawie to aż 3000€ . Kasyna Promocje wyjaśnią wam, o co tak naprawdę chodzi…

O turnieju słów kilka…turniej-mrgreen

Przede wszystkim, turniej rozgrywa się w dwóch grach – Lights oraz Big Bang, między wszystkimi graczami w kasynie Mr Green. Trwa on od północy w sobotę do 23:59 w niedzielę. O Twoim wyniku i zarazem o ewentualnej nagrodzie decyduje Twoje miejsce w tabeli. Tabela wyświetla się po lewej stronie gier turniejowych. Dla naszych mobilnych czytelników drobna uwaga: do gry turniejowej zalicza się jedynie gra przez klasyczną, niemobilną wersję gier – tym razem będziecie musieli odpalić swój PC i załadować stronę na komputerze.

Jak grać i o co chodzi?

Gra w turnieju nie różni się od zwykłej gry w sloty, poza tym podnieceniem i świadomością, że mierzysz się z innymi graczami kasyna. Chodzi o to, by z 20 kolejnych rund, czyli zakręceń uzyskać jak najwyższy wynik procentowy. To właśnie on będzie brany pod uwagę w ogólnej klasyfikacji. Możesz grać na wysokich stawkach, możesz grać też na najniższych – jeśli masz jakąś przemyślaną taktykę gry, to ona też na pewno będzie miała jakiś wpływ na Twoją pozycję. 

Nagrody w turnieju slotowym

Kasyno Mr Green przewidziało nagrody dla 4 najlepszych graczy. Pula nagród rozkłada się następująco na zwycięzców:

  • za I miejsce  2000€
  • za II miejsce 500€
  • za III miejsce 350€
  • za IV miejsce 150€

Jeśli więc lubisz grę Lights lub Big Bang, to spróbuj swojego szczęścia w turnieju slotowym organizowanym przez Mr Green. Chcesz wziąć udział ale nie masz konta? Załóż je bezpłatnie tutaj. Kto wie, może oprócz kosmicznych wygranych w Big Band zgarniesz też nagrodę główną i Twoje konto zostanie zasilone 2000€?

Dodatkowo, każde 100 PLN wpłacone do kasyna i obrócone jednokrotnie to jeden los na loterię samochodów Mini One z wielkiej akcji promocyjnej, o której pisaliśmy tutaj.

Przeczytaj naszą recenzję kasyna Mr Green i porównaj je z innymi kasynami online w naszym Rankingu Kasyn Online.


Previous ArticleNext Article