Promocje, Unibet

Wyjątkowy turniej z nowym wideo slotem w tle

Wyjątkowy turniej

Kasyno internetowe Unibet wprowadziło do swojej oferty kolejnego wideo slota. Tym razem chodzi o The Shadow Order, za sprawą którego powstał wyjątkowy turniej. Zyskacie okazję do podbicia kolejnej gry, a przy okazji wywalczycie sporo kasy. Łącznie dodano do puli aż 20 000€, z czego najlepszy uczestnik zawodów zgarnie dla siebie aż 1/4 pełnej wartości. Jest się o co starać!

Musimy jednak sumiennie ostrzec! Ten wyjątkowy turniej kończy się już dziś o północy. Jest to zatem ostatnia szansa do tego, by dołączyć do zmagań i wygrać. Liczy się tu najwyższa pojedyncza wygrana przy jednej rundzie. Czas gry nie ma zatem większego znaczenia, bowiem przy odrobinie szczęścia wystarczy wam dwadzieścia obrotów. Jego wartość musi wynosić co najmniej 1 złoty.

Unibet wdrażając The Shadow Order zaprasza was do przeżycia unikatowej przygody w fikcyjnym świecie, pełnych technologicznych cudeniek. Poznajcie się bliżej, a kto wie, może część tej kasy trafi do was. Nagrodzonych zostanie 400 uczestników, z czego większość z nich ubiegać się będzie o pieniądze. W puli znalazło się jednak miejsca także dla premii po 10 darmowych spinów każda.


Previous ArticleNext Article