Cadoola, Promocje

Wyścig bożonarodzeniowy od Cadooli

Wyścig bożonarodzeniowy

Coś dla tych, którzy cenią sobie święta i właśnie w tym czasie, chcą pograć jeszcze więcej niż zwykle. Wyścig bożonarodzeniowy od Cadooli to zresztą nie lada gratka. Przygotowano dziesięć nagród, z czego za pierwsze trzy miejsca otrzymać będzie można ekskluzywne gadżety od Apple. Mowa o najnowszym MacBook Pro 16′, iPhone 11 Pro Max oraz Apple Watch. Jest to zatem walka o nie lada dodatki.

Jeśli taki wstęp was zainteresował, to musicie wiedzieć, że wydarzenie skierowane jest do wszystkich chętnych graczy, posiadających konto u tego operatora. Celem będzie zdobywanie punktów we wskazanych wideo slotach. Do tego grona należą takie gry jak Holiday Season, Merry Xmas, Santa czy Winter Berries. Pełna lista klimatycznych, mocno świątecznych gier, dostępna jest na stronie Cadooli. Ten wyścig bożonarodzeniowy zapowiada się idealnie.

Festiwal obrotów

Potrwa zresztą aż do końca roku, zatem o swoje szanse możecie się ubiegać do 31-go grudnia. Celem jest oczywiście gra za prawdziwe pieniądze. Wygrają te osoby, które rozegrają najwięcej płatnych stawek, gdzie minimalny zakład na pojedynczą rundę wynosi 0,3€. Łączna pula nagród to 3 650€ oraz 250 000 punktów lojalnościowych, które następnie możecie zamienić na realną gotówkę bonusową.

Obecny ranking kasyna, jak również pełen regulamin, znajdziecie na stronie Cadooli, gdzie z tego miejsca was odsyłamy. To pozycja konieczna dla każdego fana udanej rozrywki. Powodzenia!


Previous Article