PlayAmo, Promocje

Wyścig PlayAmo – ostatni dzień

Wyścig Playamo

Wyścig PlayAmo to event, który rozłożono na siedem kolejnych dni. Dziś wydarzenie to zostanie oficjalnie zakończone, zatem przed wami ostatnia szansa na zgarnięcie 100€ na dalszą zabawę w kasynie. Jak tego dokonać? Nic trudnego, wystarczy, że spróbujecie swoich sił w grze Lucky Lady's Clover. To jeden z proponowanych hitów BGaming.

Cała propozycja bazowała na współpracy kasyna ze studiem deweloperskim. Na tej podstawie przygotowano nagrody na poziomie 5 000€. Promocja zakończy się dziś o północy. Do tego czasu możecie dołączyć do zabawy. Wyścig PlayAmo bazuje na zdobywaniu punktów. Każde obrócone 1€ w opisanym już Lucky Lady's Clover zapewni wam 1 oczko do zestawienia generalne. Przy tym wszystkim musicie uważać, wygrywa tylko dziesięciu najlepszych.

Jeśli uda się wam wygrać, kasyno dodatkowo zorganizuje loterię, a tam rozda następne nagrody o wartości przekraczającej 1 100€. “Podróżnik w czasie”, bo tak nazwano tę akcję, jest zatem swojego rodzaju szansą na zapewnienie sobie dodatkowych środków, zwłaszcza, jeśli planowaliście być aktywni. Spróbujcie, zwłaszcza, że wideo slot to wielki światowy hit, który dostarczy wam wielu pozytywnych emocji.

PlayAmo zaprasza, przypominając jednocześnie, że w ofercie trwają Bitwa Stołowa, FreeSpinowy wodospad oraz Slot tygodnia. Wszystkie te propozycje zakładają bardzo pokaźne kwoty pieniężne do zgarnięcia.


Previous Article