PlayAmo, Promocje

Wyścig slotów z piękną kontynuacją

Wyścig slotów

Kasyno internetowe PlayAmo każdego tygodnia organizuje niezwykle dużo turniejów. Wyścig slotów jest najsłynniejszym z nich. Gwarantuje on nie tylko mnóstwo pieniędzy w puli nagród, ale przede wszystkim systematyczność działania, które przełożą się na sporo adrenaliny. Co 12 godzin wydawane są premie pieniężne oraz darmowe obroty, co w skali tygodniowej oddaje nam potężne dodatki!

Bądź co bądź mówimy o wygranych rzędu 45 000 złotych. Do tego dochodzi jeszcze 14 000 darmowych obrotów. Wyścig slotów ma zatem mocne przebicie, szczególnie, że zasady w nim panujące są szalenie proste. Jak wyglądają dokładnie? W wyścigu udział biorą wszystkie płatne obroty w dowolnie wybranych przez siebie wideo slotach. Wystarczy zagrać za 0,1€! Za każde 1€ z kolei otrzymacie 1 punkt do rankingu generalnego. Jest on widoczny na stronie PlayAmo.

Wyścig slotowy

Wyścig resetowany jest co 12 godzin. Tabela rankingowa pokaże wam nie tylko, na którym miejscu się znajdujecie, ale także jakie nagrody mogą do was trafić. Każdorazowo nagrodzonych zostanie 60 osób, z czego ta pierwsza sięgnie po 250€ w gotówce. Dalsze pozycje także będą przy tym atrakcyjne, zatem nie ma się co wahać. Nie zapominajcie, że gry stołowe czy te z prawdziwym krupierem (na żywo), nie będą tu brane pod uwagę.

Wszelkie zapiski regulaminowe widoczne są na stronie i właśnie tam was obecnie kierujemy. Poznajcie się z nimi i dołączcie do zmagań już teraz. Im wcześniej zaczniecie, tym większe szanse końcowe, zwłaszcza, że ranking jest stale odświeżany i szybko przekonacie się, jak duże szanse macie obecnie na zwycięstwo.


Previous Article