Promocje, Unibet

Wyzwania Blackjacka!

Wyzwania blackjacka

Kasyno Unibet oferuje bardzo nietypowe wyzwania blackjacka. Za ich sprawą aż do 13-go października możecie się ubiegać o doładowania swojego konta na 25 lub 50 euro. Wystarczy spełnić proste misje, jakie zostaną przed wami postawione. To idealne rozwiązanie i możliwość dla graczy, którzy cenią sobie tryb na żywo, gdzie potyczka prowadzona jest z prawdziwymi krupierami. Należycie do tego grona?

Aby włączyć się do wyzwania blackjacka, konieczne jest obstawienie gry za co najmniej 5 euro przy stołach na żywo od Evolution Gaming. To studio deweloperskie nie bez powodu uważane jest za potentata rozrywki LIVE, dlatego nawet jeśli jeszcze nie próbowaliście, musicie ten stan rzeczy zmienić, zwłaszcza, że czekają proste misje, a za ich realizację sięgniecie po jedną z dwóch nagród.

Codzienny turniej

Misje są następujące: Wygraj rozdanie przy co najmniej 5 kartach, Wygraj 4 rozdania z rzędu przy tym samym stoliku lub Zdobądź rozdanie 777. Za spełnienie dwóch z tych zadań otrzymacie 25€, aczkolwiek jeśli wywalczycie sobie komplet, zyskacie dwa razy więcej. Wszystkie środki finansowe będą przyznawane na wasze konto Unibet maksymalnie w ciągu 72 godzin od momentu zakończenia promocji.

Pamiętajcie przy tym, by zapisać się do akcji, czego oczywiście dokonacie za pośrednictwem strony. Po więcej szczegółów, jak również po sam regulamin, zapraszamy właśnie do operatora.


Previous Article