Promocje, Unibet

Wyzwanie blackjacka na dzień Świętego Patryka

Wyzwanie blackjacka

Trzeba przyznać, Dzień Świętego Patryka w kasynach internetowych to naprawdę fajna i korzystna sprawa. Przykładowo Unibet z tej okazji oferuje wyzwanie blackjacka. Jest to zestaw zadań i misji, za wykonanie których każdorazowo zapewnicie sobie nawet po 500 euro w gotówce. Jak tego dokonać i do kiedy trwa cała akcja? Wszystko to wyjaśniamy w dalszej części naszego wpisu.

Wyzwanie blackjacka to szereg atrakcji. Aby z niego skorzystać, należy zalogować się na własne konto, a potem przejść do kasyna na żywo, gdzie znajdziecie unikatowe stoły do gry w tą popularną karciankę. Przykładowa misja to Traf blackjacka 2 razy z rzędu lub Rozegraj 777 rozdań. Jeśli zrealizujecie dwa ze wspomnianych zadań, automatycznie zapewnicie sobie kasę w euro. Ponieważ promocja trwa od 11 do 17 marca, możecie ubiegać się o jeden dodatek dziennie, łącznie 3 500 euro.

Maksymalna wygrana możliwa jest przy realizacji kompletu pięciu przedstawionych zadań. Istnieje jednak misja poboczna. Gdy wygracie rozdanie mając 17 punktów na ręce, kasyno Unibet wypłaci wam 10 euro jako uzupełnienie. Pamiętajcie jednak, że swoje szanse zrealizujecie jedynie do dnia 17.03.

Powodzenia!


Previous ArticleNext Article