Betsafe, Promocje

Zafunduj sobie darmowe spiny

Darmowe spiny

Darmowe spiny! Na samą myśl od razu uśmiecha się człowiekowi buzia. To jedna z popularniejszych i na pewno, najmilszych akcji w kasynach internetowych. Dlatego też warto przyjrzeć się akcji Betsafe, które to oferuje wszystkim zarejestrowanym użytkownikom dodatki z tego rodzaju. Podaruj sobie prezent i sięgnij po nawet 175 obrotów każdego tygodnia. Zaraz, naprawdę napisaliśmy każdego? Tak!

Betsafe oferuje już ponad 1 300 wideo slotów. Z tej okazji darmowe spiny brzmią wyjątkowo dobrze. W istocie możecie je zdobywać każdego tygodnia i nic nie stoi tu na przeszkodzie. Jedyne co musisz zrobić jako gracz, to zapisać się do akcji i zagrać co dzień za co najmniej 150 złotych. Jeśli spełnisz te warunki, kasyno będzie ci wydawało po 25 obrotów – ot tak, na jedną ze wskazanych gier. Są to Starburst, Strolling Staxx, Gonzo's Quest, Double Stacks, Golden Grimoire, Fire Siege Fortress, Vikings, Halloween Jack i Piggy Riches.

Promocja jest odnawialna, aczkolwiek wystarczy zapisać się do niej zaledwie jeden raz. Po tym będziecie brali udział w każdorazowym podliczeniu, a to następuje co dzień. Aż 175 free spinów trafi na wasze konta, jeśli zrealizujecie cele postawione sobie powyżej. O pozostałych warunkach regulaminu przeczytacie już na stronie organizatora, gdzie z przyjemnością was odsyłamy.

Jeśli cenicie sobie promocje, Betsafe będzie miał dla was kolejne szanse tego rodzaju. Wystarczy obserwować naszą stronę. W momencie wdrożenia nowej promocji, od razu do was wrócimy!


Previous Article