Promocje, Unibet

Zakręcony poniedziałek

Zakręcony poniedziałek

Zakręcony poniedziałek to odnawialna promocja kasyna Unibet. Zawsze w ten dzień tygodnia oferowany jest graczom turniej, za sprawą którego wydanych zostanie aż 10 000 złotych. Nagrodą główną jest przy tym połowa tej wartości, dlatego mówimy o bardzo pokaźnych pieniądzach. Dziś wracamy do tematu, który będzie dla was aktywny aż do godziny 23:59. Do tego czasu możecie mocno walczyć o swoje szanse na końcowy sukces.

Co bardzo ważne, wydarzenie zawsze nakierowane jest na niezwykle ważne i znane wideo sloty. Są to odpowiednio Starburst, Book of Dead, Fire Joker, Mystery Joker, Super Flip, Gonzo Quest i Mestery Reels. Siadajcie zatem spokojnie do stołu i uruchomcie automat, który wciągnie was na udaną rozrywkę. Zakręcony poniedziałek już wystartował i tylko od was samych zależy, czy możecie go wygrać.

Turniej umarłych

Nagrodzonych zostanie zaledwie 10 osób. Czy znajdziesz się w tym gronie? Celem jest wywalczenie jak najwyższego obrotu we wspomnianych grach. Minimalna wartość pojedynczej rundy musi wynosić nie mniej niż 0,50 zł. Powalczcie o swoje szanse i zwyciężajcie. Czas jest do północy, aczkolwiek warto wiedzieć, że to zapewne nie ostatni raz, kiedy Unibet zaproponuje takie wyzwanie.

Do promocji najpierw trzeba się zapisać. Zróbcie to, zanim zaczniecie grać za prawdziwe pieniądze. Pełen regulamin konkursowy dostępny jest na stronie, zatem zapraszamy do zapoznania się z nim i podjęcia kolejnych kroków, które pozwolą wam należycie czerpać z tego radość.


Previous Article