Betsson, Promocje

Zimowa kraina w kasynie na żywo

Wyścig Live

Stoły w kasynie na żywo od Betsson nigdy wcześniej nie były opłacalne aż tak. Firma przedstawiła swoje świąteczno-noworoczne zawody, nazwane tutaj “Zimowa kraina”. To właśnie tam trafiła pula prawie pół miliona złotych, z czego w najbliższym czasie sięgnąć możecie po część z 40 tysięcy. Jak tego dokonać?

Obecnie trwa turniej we wszystkich grach, aczkolwiek trzeba mieć na uwadze, że akcja nakierowana jest wyłącznie na pozycje z trybu LIVE. Możliwości jest wiele, bowiem całość zorganizowano tak, by zarówno pasjonaci ruletki, blackjacka czy top card, znaleźli tu coś dla siebie. Wystarczy wybrać pozycję, którą cenicie sobie najlepiej. W przypadku wspomnianego blackjacka liczy się największa ilość wygranych poprzez początkowe '21'. Tym samym blackjack zapewni wam nawet 7 200 złotych.

W ruletce i w wydaniu lightning roulette można grać już nawet za 4 złotych, a 100 najlepszych graczy tej gry stołowej sięgnie po premie gotówkowe. Całość tego wydarzenia – także w pozostałych dwóch odsłonach – trwać będzie do 31-go grudnia, czyli do ostatniego dnia roku włącznie.

Warunki i zasady tego wydarzenia Betsson przeczytać możecie na stronie operatora, do czego zachęcamy.


Previous ArticleNext Article