Betchan, Promocje

Zimowy wyścig trwa w najlepsze. Kasa się leje!

Zimowy wyścig

Do zakończenia tej rundy kasynowych zmagań mamy jeszcze 10 dni. Zimowy wyścig od Betchan wkracza zatem powoli w ostatnią fazę. Znajdziecie w niej 125 000 złotych, ale też ogromne zestawy free spinów. Zawalczyć o nie może każdy, wystarczy aktywne konto na witrynie operatora oraz środki do spróbowania swoich sił. Zacznijcie zbierać punkty, bo nagroda główna zwali was z nóg.

Każda edycja, w tym ta obecna, zapewnia premie dla 150 najlepszych graczy. Aby znaleźć się w tym gronie, należy grać w wideo sloty dostępne na witrynie Betchan. Zimowy wyścig jest aż tak prosty. Za każde 1€, które w nich zostawicie (obrócicie), na wasze konto trafi 1€. Im więcej tych oczek wywalczycie do 11-go lutego, tym lepiej dla was. Za pierwsze miejsce przysługuje tu dodatek na poziomie 43 tysięcy złotych, co bez wątpienia jest jedną z wyższych nagród w historii tego kasyna.

Na stronie operatora znajdziecie pełen ranking z obecną rozpiską punktów najlepszych graczy. Jest on aktualizowany systematycznie w czasie rzeczywistym. Im zatem więcej będziecie grać, tym bardziej zaobserwujecie progres w porównaniu do konkurentów. Nie ma przy tym informacji o tym, w jakie wideo sloty możecie grać, pozostaje tu zatem wolna ręka. Które automaty wybierzecie? Które są dla was najkorzystniejsze? Gdzie wygrywa się najwięcej?

Pytań jest sporo, dlatego swoich sił próbować możecie już teraz. Strona Betchan działa oczywiście całą dobę, tak samo jak i obsługa klienta, jaką tam znajdziecie. Regulamin z kolei określa warunki i zasady, jakich należy przestrzegać. Niech ten powoli kończący się Zimowy Wyścig okaże się dla was szczęśliwy. Powodzenia!


Previous Article