Promocje, Unibet

Złote karty do wygrania już w ten weekend

Loteria codzienna

Jeśli cenicie sobie blackjacka, szczególnie w wydaniu na żywo, gorąco zachęcamy do skorzystania z oferty Unibet. Na jej podstawie wydawane będą w najbliższe dwa dni złoty karty. To ciekawe urozmaicenie, które pozwoli wam uzupełnić swoje zasoby i znacznie wydłużyć zabawę, którą już sobie zaplanowaliście. Dlaczego? Z tytułu nagród kasyno przyznać może nawet 750 euro w gotówce!

Promocja trwa w każdą sobotę i niedzielę między 15:00, a 1:00 przy stołach Black Jacka na żywo (BJ Unibet 1,2,3 i 4 oraz Unibet BJ Flemish 1,2,3 i 4). Gorąco polecamy, bowiem właśnie tam do tali wtasowane będą złote karty o wartości 10, 20 i 50 euro. Każdy z graczy maksymalnie sięgnąć może po 15 takich premii, tym samym, co już zaznaczyliśmy, wygracie nawet 750 euro.

Akcja dostępna jest na urządzenia mobilne, ale też poprzez komputery stacjonarne. Pamiętajcie, że jeśli wygracie więcej kart, niż ich maksymalna ilość, automatycznie one przepadną. Łącznie Unibet przygotowało ich dwieście sztuk, zatem szczęście może się uśmiechnąć do każdego z was. Spróbujcie, to ciekawe urozmaicenie, z którego korzystać można jedynie w weekendy.

O pozostałych promocjach organizowanych przez tego operatora przeczytacie na ich stronie. Znajdziecie tam także regulamin, w którym wskazano wszystkie kluczowe punkty promocyjne do których należy się dostosować.

Powodzenia!


Previous ArticleNext Article