Promocje, Unibet

Złote karty znów do odnalezienia w talii

Loteria codzienna

Miło nam zakomunikować, że Złote Karty od Unibet znowu wracają na ten weekend. Oznacza to oczywiście tyle, że jeśli zdecydujecie się pograć w kasynie na żywo i spróbować swoich sił w blackjacku, to być może sięgniecie po – co najmniej – jedną z 200 kart, która automatycznie uzupełni wasze konto o określoną wartość pieniężną.

Złote karty ukryte są przy stołach BJ Unibet 1,2,3 i 4 oraz Unibet BJ Flemish 1,2,3 i 4. Kasyno podzieliło je na trzy kategorie: 25, 50 i 100 euro. Wydawane są graczom losowo w soboty i niedzielę od godziny 15:00 do północy. Jest ich łącznie dwieście sztuk i absolutnie nie wiemy kiedy najlepiej zagrać. Trzeba po prostu liczyć na łut szczęścia. Co ciekawe, pojedynczy gracz może sięgnąć nawet po 15 wyróżnień, a to już naprawdę ciekawa kasa.

Karty te trafiać będą oczywiście wyłącznie do osób z głównej rozgrywki. Te, które grają na bet behind nie są brane pod uwagę, co oczywiście jest zrozumiałym ruchem kasyna. Pełny regulamin promocji znajdziecie na wizytówce Unibet. Powodzenia! Miłego weekendu.


Zapraszamy także do poznania się z pełną rozpiską promocyjną tego operatora. Ich ofertę dobrze jest sprawdzić każdego dnia, szczególnie, że już w przyszły poniedziałek na graczy czekają następne premie. Nie zwlekajcie i nie odkładajcie swojego szczęścia na później.


Previous ArticleNext Article