Expekt, Promocje

Zostań milionerem z Expekt

Zostań milionerem

Aktualne jackpoty warte są ponad 54 miliony złotych. Łatwo zatem skalkulować, że możecie wygrać potężne pieniądze. Zostań milionerem za sprawą tego kasyna i przetestuj najlepsze gry tego typu. Czeka m.in. Mega Fortune, ale też Arabian Nights, które jest idealnym przykładem tego, jak klasyki mogą zaoferować warunki znacznie korzystniejsze, niż zdecydowana większość współczesnych wideo slotów.

Coraz większe kumulacje to oczywiście zasługa rosnącej aktywności graczy. Expekt dołożył do tego sporą cegiełkę, udostępniając kilkanaście tytułów powiązanych z automatami kumulacyjnymi. Zostań milionerem za ich sprawą choćby już teraz, przed Wigilią. Kwoty pieniężne robią zresztą wrażenie. Które gry wpływają na nią przede wszystkim? W pierwszej kolejności będą to dwie odsłony Mega Moolah (oraz ISIS), gdzie oferowanych jest przeszło 16 milionów.

Na drugim miejscu jest Hall of Gods, które odda wam nawet przeszło 14 milionów złotych, co jest najlepszym wynikiem tego roku, jeśli mówimy o Wikingach i wydaniu tego rodzaju. Na dalszych pozycjach będzie wspomniane już Arabian Nights (3 mln) oraz Divine Fortune i Super Fast Hot Hot. Każdy slot tego rodzaju będzie dla was nie lada przygodą, a główne nagrody widoczne będą od pierwszego obrotu, co dodaje motywacji do kręcenia.

Zachęcamy do rywalizacji, szczególnie, że Expekt oferuje także świetnej jakości nowoczesne gierki czy też jednorękiego bandytę, gry na żywo czy stołowe wszelkiej maści. A to oznacza, że święta zapowiadają się naprawdę magicznie!


Previous ArticleNext Article