Cadoola, Promocje

Zrzuty kumulacji od Cadooli

Zrzuty kumulacji

Każdy pojedynczy spin rozegrany w wymienionych wideo slotach od Cadooli może wam zapewnić szczęśliwy los. Gwarantuje on konkretne nagrody pieniężne. Tych podstawowych jest tu aż 1 000, jednakże istnieje także zestaw wyjątkowych trzech premii, które to uzupełnią wam konta naprawdę pokaźne kwoty pieniężne. W grę wchodzi nawet 5 000 euro! Zrzuty kumulacji będą zatem naprawdę korzystne.

Tym samym zapraszamy do Spina Colada, Vikings Go Berzerk, Wild Robo Factory i The One Armed Bandit. Jeśli zagracie przy nich za prawdziwe pieniądze, macie realną szansę wygranej. Całe przedsięwzięcie zaczęło się na początku tego miesiąca, obecnie jednak jesteśmy w drugiej jego fazie, które wystartowało w ostatnią niedzielę. Dziś możecie się zatem ubiegać o spełnienie warunków Sizzling Hot Mission. Za jego sprawą zrzuty kumulacji mogą wylądować bezpośrednio na waszych kontach.

Slot tygodnia

Łączna pula nagród to 20 000 euro. Cadoola rozda w pierwszej kolejności 1 000 losów po 10€ każdy, jednakże do tego dochodzą trzy wspomniane już kumulacje – Mini, Midi i Mega o wartości odpowiednio 2, 3, 5 tysięcy. Jeśli chcecie po nie sięgnąć, po prostu zagrajcie we wspomnianych wideo slotach. Kasyno rozdaje premie całkowicie losowo, dlatego może się okazać tak, że już pierwsze obroty zapewnią wam stosowną premię. Wydarzenie potrwa do 18-go sierpnia.

O promocji przeczytacie na stronie organizatora, gdzie dostępne są także pozostałe turnieje oraz opisy bonusowe, po które możecie sięgnąć chociażby w tej chwili. Dla każdego znajdzie się coś atrakcyjnego!


Previous Article