1xSlot, Promocje

1xSlot świętuje chiński nowy rok

Program lojalnościowy

Chiński nowy rok to oczywiście wielkie wydarzenie i wspaniała tradycja dalekowschodnia. 1xSlot świętuje ten okres ze swoimi graczami, oferując im codzienne wyzwania. Wystarczy zapisać się do promocji przez ich stronę. Gdy tylko to zrobicie, każde obrócone 1€ przybliży was do wygrania zawodów i zebrania kolejnych profitów kasynowych. Jesteście na nie gotowi?

Ten niezwykły wyścig skierowany jest do wszystkich użytkowników 1xSlot. Możecie w nim wziąć udział od razu przy naciśnięciu przycisku zapisu. Całe zmagania mają aż trzydzieści osiem etapów, które możecie przejrzeć na stronie organizatora. Zrealizowanie ósmego oraz dwudziestego ósmego zapewnia wam odpowiednio 18€ i 38€ w nagrodach gotówkowych. Osoba, która jako pierwsza dobije do końca, zgarnie aż 8 888€!

Pełna lista nagród rozpisana jest na stronie 1xSlot, gdzie znajdziecie także uproszczony regulamin tejże marki. Firma nagradza także 28 graczy, którzy w czasie trwania zawodów zdobędą jak najwięcej punktów. Wciąż możecie dołączyć do tego grona, jako, że całość potrwa włącznie do 19.02.19.

Jak zawsze: Powodzenia!


Previous ArticleNext Article