Cadoola, Promocje

50 tysięcy euro w puli! Turniej Cadoola w pełni

Turniej Cadoola

Już 12-go stycznia zakończą się niezwykłe zawody. Turniej Cadoola to wyzwanie dla wszystkich graczy, którzy posiadają konta na wspomnianej stronie. Warto się zaangażować, póki jeszcze można. W puli nagród znalazło się aż 50 tysięcy euro i właśnie taka kwota zostanie podzielona na dziesięciu najlepszych graczy. Aby stanąć na czele tego zestawienia nie musicie przy tym inwestować kolosalnych środków finansowych. Potrzeba tylko odrobiny szczęścia.

Turniej Cadoola bazuje na czterech wideo slotach, które w najbliższych godzinach powinny być dla was absolutnie najważniejsze. Są to Golden Fish Tank, Dwarf Mine, Cazino Cosmos oraz Jackpot Raiders. Jeśli zagracie w nich nie mniej niż 10 rund, a każda za min. 0,5€, otrzymacie możliwość wkroczenia do rankingu tego zestawienia. Liczy się najwyższa wygrana w jednym tylko ruchu.

Jak widzicie powyżej, założenia regulaminowe są tu bardzo proste. Trzeba naturalnie pamiętać, że tylko dziesięć osób zwycięży. Nagrody są jednak bardzo imponujące i nawet za ostatnie miejsce przysługiwać będzie 500€. W praktyce oznacza to, że możecie próbować tysiąc razy, a jeśli których z tych obrotów okaże się wystarczająco dobry – wyjdziecie na zero. To akurat nie taka zła opcja, szczególnie biorąc pod uwagę wielu graczy, którzy wydają setki tysięcy bez szans na powodzenie.

Promocja od Cadoola jest zatem nie tylko prosta, ale też korzystna. Wszelkie warunki, jak również spis nagród, znajdziecie na ich stronie. W tym samym czasie odbywa się także kilka innych zawodów, w tym walka w Slocie Tygodnia o którym także napiszemy wam kilka słów na przestrzeni najbliższych dni.


Previous Article