Aktualności, Expekt

Aktualny jackpot w Expekt

Jackpoty Expekt

Kolejne wiadomości z Expekt. Jak prezentuje się ich aktualny jackpot? Czy komuś w końcu udało się rozbić bank w Mega Moolah? Można powiedzieć – częściowo. W ostatnich tygodniach jeden z graczy zgarnął dla siebie kilka milionów, główna pula wciąż pozostała jednak nierozbita. Dzięki temu nadal walczymy o ponad 100 milionów złotych w kilku kluczowych grach tego kasyna.

Jeśli zatem chcecie nowy tydzień rozpocząć z wysokiego A, powinniście przejść na stronę Expekt. Kilka kluczowych marek zapewni tam naprawdę pokaźne nagrody. Wspomniane Mega Moolah oraz odmiana ISIS mają obecnie w puli po 39 milionów złotych. Na trzecim miejscu wśród najbogatszych wideo slotów widnieje obecnie Mega Fortune, gdzie wygracie do 10 milionów złotych. Aktualny jackpot wciąż zaskakuje? Pewnie!

Na czwartym miejscu znajduje się Hall of Gods z kwotą zbliżającą się do 8 milionów, natomiast w Arabian Nights jest obecnie niemal 4,5 mln. Pozostałe pozycje, jak Divine Fortune oraz Super Lucky Frog dostarczy znacznie mniejsze kwoty, aczkolwiek również ciekawe i konkretne. Jeśli zatem szukacie przystani na najbliższe spiny, Expekt stoi z otwartymi ramionami.


Previous ArticleNext Article