Betchan, Promocje

Bonus Betchan na start tygodnia

Bonus Betchan

Na hasło AMSTERDAM możecie więcej. A przynajmniej w tym konkretnym kasynie. Bonus Betchan zapewnia bowiem dodatkowych 50% więcej środków, jeśli zdecydujecie się na dokonanie wpłaty na konto w poniedziałek. Aktywni użytkownicy będą w ten sposób mogli zapewnić sobie nawet 100€, co dodatkowo zostanie jeszcze uzupełnione o paczkę darmowych spinów. Jak cała akcja wygląda w praktyce?

Jedyne co musicie zrobić, to przejść na swoje konto gracza i przy depozycie, w specjalnie dedykowanym do tego polu, wpisać wspomniane już hasło Amsterdam. W ten sposób zapewnicie sobie o 50% więcej gotówki, ale też 30 free spinów. Będziecie je mogli wykręcić w wideo slocie The Angler, który nawiązuje do słynnej już opowieści wędkarza. Musicie jedynie pamiętać o depozycie do 23:59 tego dnia!

Promocja jest w pełni odnawialna, zatem skorzystacie z niej zawsze raz w tygodniu. Minimalna wpłata uprawniająca do wywalczenia dodatku to już 20€. Rzecz jasna w grę wchodzi tutaj regulamin kasyna, który określono w kilku kolejnych punktach. Ten najważniejszy, o obrocie, wygląda tak: “Bonusy od wpłaty muszą zostać obrócone 40 razy. O ile nie zaznaczono inaczej, bonusy bez wymaganej wpłaty i bonusowe darmowe zakręcenia muszą zostać obrócone 50 razy, zanim środki zostaną wypłacone. Wymagana jest minimalna wpłata w wysokości 20 €, aby wypłacić pieniądze uzyskane z bonusu bez wymaganej wpłaty lub z darmowych zakręceń.”

Więcej informacji znaleźć można na stronie Betchan, gdzie widoczne są także promocje powitalne, lista turniejów i wyścigów oraz dane o programie VIP. To właśnie on pozwoli wam sięgać po kolejne nagrody związane ze swoją aktywnością.


Previous ArticleNext Article