Betsson, Promocje

Bonus powitalny Betsson z paczką FS

Bonus powitalny

Na stronie Betsson chwilowo nie uświadczymy nowych promocji. Nie jest jednak tak, że użytkowników tejże strony czeka nuda, bynajmniej. Bonus powitalny popularnego kasyna wielokrotnie był już modernizowany. Na zmiany przyszła pora raz jeszcze. Czego się spodziewać? To już nie tylko zwykłe doładowanie od pierwszej wpłaty, ale też solidna paczka darmowych obrotów do wykręcenia. Poniżej tłumaczymy kto może ją odebrać i jak duże profity dokładnie tam zrealizujecie.

Jak opisuje nam Betsson, musimy przejść wyłącznie przez trzy kroki. Po pierwsze należy zarejestrować tu swoje konto. Taki proces dostępny jest dla osób, które jeszcze się tam nie rejestrowały. Przejście przez formularz to ok. 60 sekund waszego czasu. Drugim krokiem będzie zlecenie wpłaty. Bonus powitalny ją podwoi, nawet do kwoty 500 złotych. W praktyce oznacza to, że jeśli przykładowo zlecicie depozyt na poziomie 400 złotych, włącznie zyskacie 800 złotych na swoją początkową grę.

Kumulacje

Jak wspomnieliśmy we wstępie, to jednak nie wszystko. Dodatkowo oczekiwać tu można paczki aż 50 darmowych obrotów. Będą one gotowe do spożytkowania w grze Mega Fortune Dreams. To jeden z najpopularniejszych wideo slotów na świecie. Gwarantuje nie tylko udaną zabawę, ale też sposobność do włączenia się do walki o wielkie jackpoty, w tym przypadku progresywne. Poznajcie ten hit nawet przed założeniem konta – wersja DEMO dostępna jest całkowicie za darmo.

Bonus o którym mowa dostępny jest tylko jeden raz i wiąże się, rzecz jasna, z odpowiednimi regulacjami. Warunki i zasady dostępne są w regulaminie. Zachęcamy do zapoznania się z nim, co znacznie ułatwi wasze późniejsze działania. W razie dodatkowych pytań możecie jeszcze skorzystać z pomocy obsługi technicznej, która na stronie kasyna działa rzecz jasna przez całą dobę.


Previous ArticleNext Article