Promocje, Sekabet

Cashback Sekabet z ogromnym wsparciem dla graczy

Zwrot gotówki

Zwrot gotówki to bardzo przyjazny bonus kasynowy. Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze się wygrywa. Dlatego też taka premia jest niezwykle pożądana. Cashback Sekabet nie tylko zadba o zadowolenie klienta, ale naprawdę bardzo znacząco uzupełni jego wirtualne konto. Na podstawie promocji zyskacie nawet do 25% utraconych wcześniej środków!

Akcja podzielona została tak, że gracze otrzymują zwroty w zależności od przegranej kwoty. Minimalna stawka, która uprawnia do sięgnięcia po premię to 25 euro. Cashback Sekabet tworzy trzy fazy: 15, 20 oraz 25%. Ten ostatni próg zaczyna się jednak dopiero wówczas, gdy przegracie jednego dnia powyżej 4 800 euro. Stawka konkretna, ale to jednocześnie duży bonus dla wytrwałych.

Pamiętajcie, że cashback nie jest przyznawany automatycznie i najpierw należy się po niego zgłosić. Możecie wykorzystywać akcję co dzień, bez górnej granicy finansowej, co czyni Sekabet jednym z najbardziej pro-graczowych kasyn w sieci.

Kwota, która została przegrana w wyniku postawienia środków na wykluczające się zakłady takie jak: parzyste-nieparzyste, czerwone-czarne, Dragon-Tiger, Carribean Poker, Live Sic Bo, Baccarat, nie kwalifikują się do zwrotu środków.


Previous ArticleNext Article