Cadoola, Promocje

Cotygodniowe spiny w Cadooli

Cotygodniowe spiny

Kasyno internetowe Cadoola dysponuje kilkoma odnawialnymi promocjami. Ich cotygodniowe spiny należą właśnie do takiego zestawu. Za ich sprawą zapewnicie sobie 50 darmowych zakręceń. Jedyne co trzeba zrobić, by po nie sięgnąć, to przejść przez dwa proste kroki. Po pierwsze należy dokonać wpłaty na minimalnym poziomie 80 złotych. Po drugie konieczne będzie odezwanie się do obsługi klienta. A ta działa tu przez całą dobę.

Wystarczy skorzystać z czatu na żywo i poprosić o weryfikację swoich działań. Jeśli ta będzie pozytywna, automatycznie za wspomnianą już kasę zapewnicie sobie 50 darmowych obrotów. Cotygodniowe spiny będą zatem ciekawym prezentem. Ważny jest tu zresztą fakt, że Cadoola nie będzie od was wymagała siadania do jednego wideo slota. Środki spożytkujecie dokładnie tam, gdzie tylko będziecie chcieli. A lista jest przecież długa.

Weekendowy Reload

Naturalnie w grę wchodzą tylko automaty. Zestawienie warunków obrotu znajdziecie na stronie operatora. To właśnie tam wyczytacie m.in., że wszelkie pieniądze wygrane za sprawą bonusu można obrócić 30-krotnie. Dopiero po spełnieniu tej zasady będziecie mogli liczyć na dalsze działania. Cadoola jednocześnie przypomina, że poza obligatoryjnymi warunkami i zasadami spodziewać się tam możecie innych reload bonusów.

Marka dołożyła wszelkich starań, by gracze się nie nudzili. Promocje w połączeniu z turniejami oddadzą wam niebywałe miejsce, w którym nawet zwykle ciężki środek tygodnia, nie będzie tak zły, jak zakładaliście…


Previous Article