Betsson, Promocje

Darmowe spiny na weekend? Jasne!

Darmowe spiny

Darmowe spiny to bez wątpienia jeden z najciekawszych dodatków kasynowych. Betsson z tego też względu wychodzi naprzeciw swoim graczom i kolejny już tydzień z rzędu oferuje profity tego rodzaju. Możecie po nie sięgnąć tak dzisiaj (piątek) jak również i przez cały weekend. Warunkiem jest tu po prostu obrócenie wskazanej kwoty przed końcem dnia. Tylko tyle.

Takim też sposobem jeśli w piątek obrócicie co najmniej 125 złotych, otrzymacie od Betsson 25 obrotów w wideo slocie Mythic Maiden, który widzicie zresztą na zdjęciu głównym przypisanym do tego wpisu. Taki bonus będzie przyznany automatycznie, a same darmowe spiny zrealizujecie przed końcem dnia. Jeśli jednak to będzie dla was ilość niewystarczająca, poczekajcie do jutra lub niedzieli!

W weekend bowiem za obrócenie 250 złotych czeka na was 50 zakręceń, tym razem w Starburst. Jest to wciąż jeden z najbardziej pożądanych – o ile nie najbardziej! – slotów z całego świata. NetEnt ma się czym szczycić, a wy macie w czym rywalizować. Nagrody pieniężne zdobyte w ten sposób mogą być solidnym dodatkiem do konta. Akurat na najbliższą imprezę? Pewnie!

Promocja Betsson jest odnawialna i będziecie mogli z niej skorzystać także w nowym tygodniu. Zachęcamy.


Previous ArticleNext Article