AstralBet, Promocje

Darmowe spiny w paczce na piątek

Darmowe spiny

Promocje AstralBet są z nami od samego początku istnienia tejże marki. Co prawda ich oferta mocno w ostatnim czasie zyskała, tak pozostały nam jeszcze poprzednie dodatki. Jednymi z nich są darmowe spiny, które wywalczyć można wyłącznie w piątek. Jeśli do tego dnia wpłacicie co najmniej 100€, otrzymacie dodatek w postaci 50 free spinów. Wykorzystacie je tylko dziś, zatem nie ma co zwlekać.

Dostępne będą w grze Nirvana, która uważana jest za jeden z hitów technologicznych, po który zawsze warto sięgnąć. Darmowe spiny w takiej ilości to zresztą ogromne doładowanie szans do wygrania dużych pieniędzy. AstralBet zachęca, szczególnie, że warunek dokonania depozytu nie jest tu wysoki i możecie go zrealizować między poniedziałkiem, a właśnie piątkiem. A kto nie chciałby tak dużej paczki na dobry początek weekendu?

Należy przy tym pamiętać o kilku zasadach. Jeśli free spiny przełożą się na realne wygrane, musicie nimi obrócić 35-krotnie (35x), zanim zlecicie ich dalszą wypłatę. Do tego dochodzi jeszcze drugi czynnik – obrót nie może być droższy niż 8€ przy jednym zakręceniu. Jeśli spełnicie te zasady, wygrać możecie tak dużo, jak tylko dacie radę – kasyno nie ma tu górnego limitu.

Pełne zapiski regulaminowe pokażą wam dokładnie jak grać i czego się spodziewać. AstralBet jednocześnie zaprasza was do swojego programu lojalnościowego oraz systemu VIP. Jak też wspomnieliśmy, w grę wchodzą nowe dodatki, które dobrze jest monitorować z dnia na dzień.


Previous Article