Aktualności, Expekt

Ile wygrasz na Expekt? Kumulacja progresywna rośnie

Kumulacje Expekt

O ile Expekt od wielu lat nie oferuje już na rynku promocji, tak ich kumulacja progresywna stale robi na nas ogromne wrażenie. Koniec końców, gdy mamy dość spełniania warunków obrotu, chcemy się skupić na czystej rozgrywce, która może nam zapewnić prawdziwe bogactwo. Wystarczy tu powiedzieć, że obecny rekord Guinessa to ponad 17 milionów euro. Jak zaznaczył mieszkaniec Skandynawii, do takiego sukcesu wystarczył mu… jeden spin. Wystarczyło zatem dać szczęściu szanse. Reszta była już prosta.

Kumulacja progresywna to inaczej jackpot, który stale rośnie. Im więcej gracie w grę tego typu za prawdziwe pieniądze, tym większą stawkę końcową wam zaoferuje. Wideo sloty tego rodzaju kumulują pieniądze wszystkich aktywnych graczy, dzięki czemu pula rośnie, często to potężnych rozmiarów. Przykładem tego są chociażby automaty Hall of Gods, Mega Fortune czy Mega Moolah w dwóch wydaniach. Nie ma sensu mówić tu o kilkudziesieciu milionach w puli – te są zawsze.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że samo Expekt zaoferuje wam aż 26 gier z jackpotem tego typu. Nie każda z nich od razu przyzna wam wiele milionów. Dobrze jest zacząć także od takich pozycji jak Holmes and the Stolen Stones (na oficjalnej licencji wielkiego książkowego hitu!), Fruit Bonanza, Super Lucky Reels, Ozwin's Jackpot czy też Super Fast Hot Hot. Dopiero później w grę wchodzą takie mega hity jak Arabian Nights.

Jackpoty Expekt

Każda z tych pozycji jest unikatowa i ma wdrożone bardzo ciekawe systemy z zakresu rozgrywki. To od gracza zależy, czy preferuje gry nowoczesne, czy też bardzo tradycyjne, które wciąż oferują tryb Gamble. Pozwoli on przykładowo podwoić każdego wygranego spina. W walce o jackpoty będzie to na pewno przydatne, co zresztą Expekt świetnie rozumie.

Jeśli lubicie polować na wielkie pieniądze i masywne hity z zakresu wideo slotów, to kasyno będzie do tego jednym z najlepszych miejsc. Zarejestrować się możecie w każdej chwili. Taki proces, podobnie jak i utrzymanie konta, jest całkowicie bezpłatny. Oznacza to rzecz jasna, że zapewnicie sobie sposobność do wygranych, nawet nie inwestując.


Previous ArticleNext Article