Expekt, Promocje

Jackpoty Expekt do waszej dyspozycji

Jackpoty Expekt

O tym, że o kumulacje warto walczyć nawet nie będziemy pisać. Czasem wystarczy jeden obrót, by zamienić go na prawdziwą fortunę. No i jackpoty Expekt w istocie nas do tego przybliżają. Wszystkich chętnych zapraszamy na ich stronę, bowiem ponownie w puli nagród znalazło się kilkadziesiąt milionów, na co złożyło się kilka wyjątkowych wideo slotów.

Jackpoty Expekt to niebywała sprawa i zawsze warto do niej wracać. Dlatego też w środku tygodnia wspomnimy wszystkie te gry, które uważamy za godne waszego czasu i zaufania. Od dobrych kilku miesięcy kluczową rolę w tej kwestii odgrywa Mega Moolah oraz Mega Moolah ISIS, które łączą swoją kumulację. W obu przypadkach do wygrania jest ponad 28 milionów i właśnie taką kasę możecie zgarnąć – nawet teraz.

Na drugim miejscu jest Hall of Fortune w którym lada moment zobaczymy zapewne 15 milionów złotych. To niemal dwukrotnie więcej niż w Mega Fortune, które także postrzegane jest jako gigant w zakresie wideo slotów. Kolejne trzy gry to Arabian Nights, Divine Fortune oraz Super Lucky Frog. Wygracie tam kolejno milion, 400 tysięcy oraz ponad 200 tysięcy w gotówce.

Jest o co walczyć. Pamiętajcie jednak, że by wygrać kluczową kumulację, trzeba grać za najwyższe stawki!


Previous ArticleNext Article