Aktualności, Expekt

Jackpoty rozbite! Fura kasy u graczy

Jackpoty

Nowy tydzień zawsze warto rozpoczynać od świetnych wiadomości. W ostatnim czasie kasyno Expekt wydało naprawdę zawrotne kwoty. Na początku tego roku informowaliśmy, że jackpoty na stronie tej marki przekroczyły grubo ponad 100 milionów złotych. Obecnie pula ta dość znacząco spadła, co pokazuje nam, że graczom udało się pozyskać naprawdę pokaźne środki. W jakich grach wygrywano najwięcej?

Expekt to marka, która bardzo chętnie chwali się swoimi promocjami i dodatkami w formie kumulacji. Dlatego też jackpoty są tu jednym z kluczowych czynników po który możecie sięgnąć na co dzień. W takich grach jak Mega Moolah i Mega Moolah ISIS wartości o które się staraliście przekraczały wielokrotnie 50 milionów złotych i więcej. To właśnie przy tych tytułach udało się wam na przestrzeni tych kilku miesięcy zwyciężać najczęściej. Z tego też powodu jackpot progresywny szacowany jest tam w chwili obecnej na niecałe 6 milionów złotych.

Jackpoty
Warto zapamiętać to logo 😉

Podane jackpoty to rzecz jasna zaledwie wierzchołek góry lodowej, zwłaszcza, że na prowadzeniu pojawił się inny wideo slot. Mamy tu na myśli Hall of Gods (fot.), które jest z nami od dobrych kilku lat. W ten w poniedziałek kumulacja to już praktycznie 20 milionów złotych! Ogromna kasa i możecie o nią powalczy od razu, zwłaszcza, że jest to światowy hit, po który sięga się praktycznie najczęściej.

Dodatkowo czekają na was takie gry jak Mega Fortune, Arabian Nights, Super Lucky Frog czy Divine Fortune. Każda z nich oferuje znacznie pokaźniejsze wygrane niż w tytułach podstawowych. Dlatego też przeskakujcie na stronę Expekt i cieszcie się możliwościami tego potentata!


Previous ArticleNext Article