Betsafe, Promocje

Jest już nowa gra tygodnia od Betsafe

gra tygodnia

Betsafe od czerwca tego roku systematycznie wybiera tytuł szczególny. Gra tygodnia oferuje bowiem nie tylko standardowe emocje, ale w tym przypadku także ogromne paczki darmowych spinów. Tak też jeśli do tej pory nie poznaliście Butterfly Staxx, dobrze jest to zrobić od ręki. Wystarczy spełnić jeden prosty warunek, by cieszyć się obrotami do końca tygodnia.

Gra tygodnia wybierana jest każdorazowo w poniedziałek. Promocja aktywna jest natomiast do najbliższej niedzieli. W tym czasie zadaniem zainteresowanego gracza jest zapisanie się do rywalizacji oraz obrócenie min. 100 złotych we wspomnianym slocie. To automatycznie uruchomi system, na podstawie którego otrzymacie 25 darmowych spinów co dzień przez tydzień.

Jeśli jesteś graczem, który ceni sobie większe wyzwania, tym samym inwestujesz pokaźniejsze kwoty, możesz zrobić jeszcze jeden krok. Więcej inwestowanych środków to więcej obrotów. Dla przykładu, jeśli obrócisz 3 000 złotych, otrzymasz aż 100 free spins każdego dnia. Gdy przekroczysz tę kwotę, rywalizować będziesz już o BIG spins o ogromnej wartości.

W przypadku gier tygodnia Betsafe udostępnia także turnieje. Poczytacie o nich na stronie kasyna internetowego.


Previous ArticleNext Article