1xSlot, Promocje

Kobiece zakłady na dzień kobiet

Kobiece zakłady

Zbliżający się dzień kobiet to okazja do tego, by wygrać więcej pieniędzy i sprawić swojej dziewczynie wspaniały prezent. 1xSlot przygotował bowiem szalony konkurs. Kobiece zakłady, bo o nich tu mowa, to rywalizacja o część z puli nagród wynoszącej 10 000€! Właśnie o taką kasę zawalczycie do 8-go marca włącznie. Kto wie, być może wystarczy wam jeden, szczęśliwy spin podczas waszej zabawy. Nie, nie żartujemy, to naprawdę możliwe!

Kobiece zakłady to akcja, za sprawą której nagrodzonych zostanie 25 graczy kasyna 1xSlot. By dołączyć do tej promocji wystarczy zagrać co najmniej 100 rund, z czego każda o wartości 1€. Zwycięzca sięgnie po 3 000 euro w gotówce. Liczy się najwyższa pojedyncza wygrana z waszego spina. Jest zatem spora szansa, że już pierwszy obrót okaże się dla was szalenie szczęśliwy.

Gry kwalifikujące, w których musicie walczyć o nagrody to kolejno Goddess of the Moon, Poisoned Apple, Secret of Nefertiti, Secret of Nefertiti 2, Gods Temple Deluxe, Book of Sun oraz 777 Gems. Pełen regulamin tej promocji dostępny jest na stronie 1xSlot, gdzie z tego miejsca was wysyłamy.


Previous ArticleNext Article