Expekt, Promocje

Kumulacje Expekt

Kumulacje Expekt

Jak się mają obecnie kumulacje Expekt? Cóż, daleko do 100 milionów na które wszyscy liczymy, jednakże połowa tej wartości także na pewno was usatysfakcjonuje. W przypadku omawianego kasyna spotkacie zresztą największe hity z zakresu progresywności. Będzie nie tylko Mega Moolah, ale też Mega Fortune, uzupełniane zresztą o automaty, na punkcie których świat szaleje od wielu lat.

Wielkim właśnie plusem gier tego typu jest to, że ich klasyczny wygląd nie odstrasza, dzięki czemu gracze mogą się cieszyć sprawdzonymi rozwiązaniami, przetestowanymi przez miliony osób. Przykładem jest zresztą Hall of Gods, ale też Arabian Nights. Wyjątkiem jest Divine Fortune, które będzie tu najmłodszym wideo slotem, pochodzącym zresztą z całej serii gier progresywnych. Kumulacje Expekt mają dla was zatem pełną paletę wyboru.

Boski Weekend

Najwyższe obecnie kumulacje panują oczywiście w Mega Moolah oraz Mega Moolah ISIS, gdzie jednocześnie notujemy wyniki na poziomie przeszło 16 milionów złotych. Na miejscu trzecim znajduje się Mega Fortune, które dobija ponownie do 10 milionów. Ten automat właśnie charakteryzował się kwotami znacznie większymi, zatem jeśli nikomu się wkrótce nie poszczęści, kasa będzie rosnąć!

Na kolejnych pozycjach znajdziecie Hall of Gods (3 mln), a następnie Arabian Nights, Divine Fortune oraz Super Fast Hot Hot. Pełna lista gier tego rodzaju dostępna jest na stronie operatora, zatem gorąco zapraszamy was na Expekt, gdzie poznacie zestawienie marzeń.


Previous ArticleNext Article