Betsson, Promocje

Letni Festiwal Piłki Nożnej

Kasynowe bonusy

Czyste szaleństwo na stronie Betsson. Wystartował Letni Festiwal Piłki Nożnej, na podstawie którego wygrywać można co dzień. Możliwości jest niezwykle dużo, a wszystko to podczas trwania Mundialu. Jeśli zatem lubicie łączyć sport z kasynem na żywo, gorąco radzimy podjąć się tego świeżego wyzwania i dołączyć do zmagań w blackjacku.

Promocję chwalimy nie bez powodu. Przy wskazanych stołach LIVE znajdziecie niezwykłe karty Cashback, które zwrócą wam 50% granej stawki, ale też takie, które po prostu wypłacą bonusowe środki. Jakby tego było jeszcze za mało, Letni Festiwal zapewni dodatkowo cotygodniową szansę do udziału w prawdziwej uczcie. Przykładowo obecnie zmagać się będziecie o swój kawałek z puli 160 000 złotych. Wystarczy zagrać w “Exclusive Roulette” & “Lightning Roulette” stawiając zakład za minimum 8 PLN między 17:00 14 czerwca a 23:59 (CET) 21 czerwca, czyli dokładnie do dziś! Otrzymasz punkty na podstawie twojej wygranej podzielonej przez twoją stawkę w wygrywającej rundzie (wygrana/stawka), które będą wyświetlone w rankingu. Dobrze jest trafić do grona najlepszych.

Promocja trwa aż do końca Mundialu. W tym czasie bez trudu możesz zdobywać każdy rodzaj kart i rywalizować w akcjach tygodniowych. Betsson zaprasza, podobnie zresztą jak i my. Pełny regulamin na stronie organizatora.


Previous ArticleNext Article