Promocje, Royal Panda

Loyal Panda i wyścig po 14 000 w gotówce

Loyal Panda

Wiecie jak dostać się do programu Loyal Panda? Nie ma w tym absolutnie nic trudnego. To lojalnościówka jednego z najsłynniejszych obecnie kasyn internetowych. Dzięki niej zgarniacie na co dzień liczne profity, od darmowych spinów przez doładowania gotówkowe. Ponownie przygotowano coś dla graczy, tym razem jednak, by wziąć udział w wydarzeniu, musicie uzyskać status diamentowy.

gry netent, netent, kasyna netentJeśli już taki tytuł uzyskaliście i macie wystarczającą liczbę punktów Loyal Panda, zapraszamy do turnieju. Organizowany jest on w dniach 9 – 11 maja tego roku. Aby wziąć w nim udział, należy po prostu się zalogować i pograć w gry od NetEnt. Nie ma jasno sprecyzowanych warunków, które tytuły mają to być. Tym samym, wystarczy, że upewnicie się, iż chodzi o tego dewelopera. W puli nagród przewidziano 14 000 PLN do rozdysponowania na trzy osoby.

Celem jest rozegranie dwudziestu kolejnych rund. Najlepszy przelicznik wygranych zagwarantuje danie główne. Sięgnąć można odpowiednio po 2 000, 4 000 i 8 000 PLN. Zwyciężają oczywiście ci, którym uda się wykręcić najlepsze wyniki. Przy czym trzeba pamiętać, że wybrane stawki pieniężne nie są tu tak istotne. Zapraszamy na stronę Royal Pandy, gdzie poznacie wszelkie pozostałe procedury i wymagania,


Previous ArticleNext Article