Aktualności, Expekt

Mega Moolah znowu z największym jackpotem

Jackpoty Expekt

Bez wątpienia możemy stwierdzić, że Mega Moolah jest obecnie najbardziej pożądanym wideo slotem na świecie. Gra od dobrych kilku miesięcy systematycznie okupuje pierwsze miejsca w zakresie wysokości jackpotów. Wiele kasyn internetowych, w tym Expekt, dysponuje dzięki temu pulą nagród przekraczającą nawet 100 milionów złotych. Robi wrażenie!

Sam wideo slot to popularny klasyk, w którym rozgrywka została podzielona na dwie części – grę bazową oraz mobilną. Mega Moolah oraz Mega Moolah ISIS dostępne są obecnie z pulą wynoszącą po 18,6 mln złotych. Jeśli w najbliższym czasie nikomu nie uda się rozbić banku, wartość ta zapewne szybko wzrośnie. Dominację pozycji niech potwierdza fakt, że trzecie w zestawieniu Hall of Gods dysponuje kumulacją na poziomie 13 milionów i jest to najwyższa wartość tej gry w tym roku.

Expekt, które pozwala graczom na rywalizację w tej pozycji dodaje także, że próbować sił możecie w Mega Fortune (5,8 mln) czy Arabian Nights. W tej ostatniej jackpot wynosi jednak zaledwie 680 tysięcy, co z kolei pokazuje nam, że niedawno ktoś wygrał tam naprawdę pokaźne pieniądze.

Polujesz na jackpoty? Zatem bez zwlekania dołącz do zabawy i wygrywaj!


Previous ArticleNext Article