Play Fortuna, Promocje

Morskie safari jako nagroda of Play Fortuna

Ustal zysk

Gra na Play Fortuna może ci obecnie zapewnić nagrodę marzeń. Kasyno internetowe przygotowało 15 000 euro w premiach, z czego lwia część trafi do jednego szczęśliwca, który wygra wyjazd na Morskie safari. Takie przygody zdarzają się być może do kilku razy w życiu, dlatego warto podjąć próby. Czas na zdobywanie losów macie do 8-go lutego.

Za każde obrócone 20€ w grach Finn and the Swirly Spin™, Koi Princess™, Jack Hammer™ oraz Piggy Riches™ otrzymacie 1 los na loterię główną. Nagrodzonych zostanie aż 302 graczy, z czego zaledwie jedna może liczyć na ekskluzywny wyjazd. Morskie safari jest jednak dostępne dla każdego. Kto wie, być może wystarczy wam jeden los, co zresztą statystyki z minionych lat jasno potwierdzają…

Pełne zanurzenie, bo tak nazywa się akcja Play Fortuna, to wydarzenie tworzone wspólnie z NetEnt. To właśnie ich gry brane są pod uwagę przy walce o losy. Warto jest próbować, bo 20€ to niska kwota, którą możecie sobie zapewnić chociażby przy okazji premii powitalnej. Wyjazd z kolei to nie tylko przeloty, transporty czy cztery noce w ekskluzywnym hotelu, ale też znacznie więcej. Listę profitów znajdziecie na stronie organizatora.

Powodzenia!


Previous ArticleNext Article